Blogu i Melinës

Si mund të shpëtojmë nga venat varikoze në një javë?

Publikuar më | Autore: Melina

Hey përshëndetje, ja ku jam përsëri! Dua të ndaj me ju gëzimin tim...Pavarësisht gjithckaje, ja dola të shpëtoj nga venat varikoze në vetëm 1 javë!!!

Ju kujtohet që një vit më parë ju shkruajta që vuaja nga dhimbje të tmerrshme në këmbë dhe që më ishin shfaqur venat varikoze? Ju kërkova edhe këshilla për mënyrën se si mund t'i hiqja ato.

Epo, i provova të gjitha metodat tradicionale, përfshirë edhe tufa thuprash dhe të gjitha gjërat e tjera të panevojshme, si edhe disa ilace për përmirësimin e qarkullimit dhe disa corape kompresuese e kështu me rradhë. JANË TË GJITHA BUDALLALLËQE! Nuk më ndihmuan aspak.

Shkova tek mjeku i cili në vend që të më ndihmonte, më qortoi që nuk isha kuruar më parë. Mora një javë leje të papaguar nga puna dhe rashë në depresion. Mendoja dhe rimendoja si t'ja bëja për të shpëtuar nga venat varikoze dhe për të pasur përsëri këmbë të bukura dhe të shëndetshme, kështu që kërkova në internet metodat e ndryshme të trajtimit.

A e gjeta më në fund shpëtimin nga venat varikoze?

Një ditë, duke lexuar disa bloge në Internet, gjeta një forum mjekësor dhe një shkrim nga një mjek flebolog italian që më tërhoqi vëmendjen. Thoshte që në vendin tonë trajtimi i venave varikoze nuk funksionon sepse mjekësia tradicionale nuk kuron shkakun por vetëm simptomat e sëmundjes.

Mjeku më sugjeroi një krem të ri për terapi antivarice, Varcosin e cila kishte dhënë një përqindje të lartë rezultatesh pozitive. Kërkova informacione se ku mund ta gjeja këtë krem dhe gjeta këtë dyqan . Në fillim s'kisha besim, sepse ne TV reklamohen aq shume gjëra.... Por për këtë krem gjeta vetem recensione pozitive, prandaj vendosa ta porosis.

Kështu porosita Varcosin . Pako erdhi pas rreth një jave. E hapa, lexova instruksionet dhe nisa të përdor kremin.

Cilat ishin rezultatet? A u zhdukën venat varikoze?

Nisa trajtimin duke ndjekur instruksionet. Dhe e gjeni dot? Pas vetëm 5 ditësh, enjtja dhe venat varikoze kishin filluar të zhdukeshin para syve të mi, mbeta me gojë hapur... Venat në formë rrjete merimange u zhdukën nga këmbët, të cilat u kthyen të bukura dhe nuk më dhimbnin më!! Nuk isha cmendur, ishte pikërisht kështu. Nuk jua shpjegoj dot sa e lumtur jam!! Herën e fundit që kam qenë kaq e lumtur ka qenë ndoshta 20 vjet më parë.

Tani ndihem në shëndet të plotë. Mund të them se i jam mirënjohëse sëmundjes sime, varicet më mësuan vlerën e gjerave dhe se si t'i shihja problemet e vogla të jetës me sy tjetër. S'dua as ta mendoj si do kisha përfunduar nëse s'do kisha mundur të gjeja këtë krem. Tani në jetën time s'ka vend për mendime te trishta por vetëm për pozitivitet!

Jam pafundësisht e lumtur që gjërat shkuan kështu. Shpëtova nga venat varikoze dhe në të njëjtën kohë kuptova që problemi i shumë prej nesh është që gjërat më të thjeshta nuk funksionojnë, por as gjerat më të komplikuara, si operacionet, që na duken si më efektive, nuk janë aspak ashtu. Të gjithë mund të shërohemi nga venat varikoze me një metodë të thjeshtë, të shpejtë dhe të sigurtë. Është e testuar!

Për këdo që është i interesuar, unë e porosita në këtë faqe . Kjo është e vetmja shoqëri e certifikuar në vendin tonë që shet Varcosin Përsa i përket dërgesës, pako vjen me postë, me pagesë në dorëzim. Kështu që është gjithcka e sigurtë!

Cmimi i Varcosin është si skontuar për momentin, prandaj nxitoni ta porosisni!

Shpresoj vërtetë që ku informacion të ketë qenë i dobishëm dhe që më në fund të keni përsëri këmbë të bukura e të shëndetshme në pak ditë. Paci fat!

Kujdes!
Portali ynë i ofron lexuesve mundësinë të përfitojë një zbritje deri në -50% për Varcosin . Shtypni butonin “SPIN”, dhe prisni deri sa te ndalojë rrota e fatit! Ndoshta pikërisht juve do t’iu buzëqesh sot fati, dhe do të keni mundësinë të bëni porosinë me vetëm gjysëm çmimi! Ju urojmë fat!

SPIN
Çmim i ulët! 9600 ALL
4800 ALL

Arrini ta porositni me zbritje përpara se oferta ti kalojë një lexuesi tjetër!
Oferta do të jetë e pavlefshme pas:

10 : 00

Çmimi i plotë:

9600 ALL

Çmimi i zbritur:

4800 ALL

Ju përgëzojmë!

Ju mund ta porositni Varcosin me një zbritje prej 50%!

194 Komente
Mira Receku
Ciao Melina, historia jote me frymezoi shumë. Vuaj nga venat varikoze tek të dyja këmbët por e djathta më shqetëson më shume: më lodhet më shpejt dhe më dhëmb shumë nga ija deri tek gjuri. Akoma s'kam shkuar tek mjeku, dua të provoj të kurohem vet. Do shkruaj për progreset e mia.
| Komento
3
Vanesa Shehu
Faleminderit Melina. Dje mora pakon time, gjithcka mirë. Sot do nis ta përdor, Po pres rezultatet për 5 dite!
| Komento
4
Artemisa Ceno
Nëse doni që sistemi juaj venoz të funksionojë mirë duhet të vishni këpucë pa taka. Shkaku bazë i venave varikoze janë takat e larta. Vetëm duke veshur këpucë me taka të ulëta mund te ruani shëndetin tuaj. Po cfarë bëjnë gratë? Ndjekin modën, që imponon takat e larta, sa më të larta më mirë. Pastaj vrapojnë për të kuruar venat varikoze sepse duan të veshin funde të shkurtër.
| Komento
10
Ariola Stanaj
E përdor prej disa javësh dhe tashmë mund të vesh funde të shkurtër. Por s'ka të bëjë fare me takat.
| Komento
7
Albana Korali
Flebologu im më rekomandoi këtë krem!
| Komento
5
Ermela Spahiu
Ckemi Melina! E porosita, tani mezi pres të marr pakon.
| Komento
3
Marsida Goga
Mrekulli, e porosita produktin dhe kam nisur ta përdor. Do t'ju shkruaj për rezultatin tim pas pak ditësh.
| Komento
7
Olisa Gabrani
Nuk është ndonjë gjë e re, ky krem është i famshëm prej kohësh. Ime më ka kuruar venat varikoze falë tij para dy vitesh.
| Komento
4
Elona Resuli
Në USA e përdorin prej 5 vitesh. Të gjitha koleget e mia në punë duken si yje Hollivoodi
| Komento
5
Ardita Mullaj
Ckemi! E aplikoj kremin prej 3 ditësh....e skam fjalë! Melina faleminderit. Këmbët e mia janë shumë më mirë që tani!
| Komento
6
Korina Dedja
Kanë kaluar vetëm 4 ditë por unë po i vë re rezultatet. Enjtja është zhdukur dhe këmbët e mia po bëhën gjithnjë e më të bukura. Jam shumë e kënaqur.
| Komento
21
Ronela Berisha
E bleva dhe më pëlqeu. Më ndihmoi në një javë. S'e prisja me thënë të drejtën...është falas fare për cmimin që e shesin!
| Komento
9
Luljeta Nurce
Melina, edhe une e njoh ketë ilac. E kam blere kur punoja jashtë shtetit. I hoqa venat varikoze, dhe kanë kaluar 2 vjet e sjane kthyer. Është mrekulli! E këshilloj.
| Komento
5
Vasilika Berberi
Im shoq është shumë i gezuar, thotë që duhet te marr pjese tek ndonjë konkurs bukurie për këmbët tani.
| Komento
18
Ketrin Seferi
Kremi funksionon. E porosita nga siti që më këshilluat, pa asnjë parapagesë, dhe e mora pakon për 5 ditë. Venat varikoze janë zhdukur në një javë dhe s'janë kthyer me.
| Komento
2
Greta Dako
Më uroni edhe mua, shpëtova nga venat varikoze në një javë. Jam akoma e shokuar.
| Komento
47
Silvana Peshtaku
Këmbët s'më dhëmbin më dhe më janë bërë shumë të bukura. Fantastike. Ja këshilloj të gjihave.
| Komento
31
Irida Kosiqi
Edhe unë e njoh Varcosin . Tezja ime nuk ankohet më nga dhimbja.
| Komento
11
Jonida Milaqi
Ckemi, kremi është fantastike, sëmudja zhduket për një javë.
| Komento
38
Alma Bebaj
Sme besohet, këmbët e mia janë të bukura dhe të shëndetshme. Pako më erdhi pas 4 ditësh.
| Komento
57
Kosta Panariti
Ckemi, edhe ime shoqe e bleu kete krem dhe këmbët e saja u transformuan. Jam shumë i lumtur. E rekomandoj.
| Komento
3
Nimete Bejko
Nuk është një produkt i ri, duhet ta njohin të gjithë tashmë. Nëse nuk e njoh akoma, do të thotë që nuk e keni me nxitim të shëroheni.
| Komento
5
Enriketa Kryemadhi
Ju falenderojmë për artikullin Melina, bravo. Do e porosis edhe unë.
| Komento
9
Frida Bardhi
Është pikërisht ajo që më nevojitej. Tani të gjitha koleget do më kenë zili.
| Komento
16
Besmira Metalla
Në Amerikë e përdorin prej kohësh këtë krem, me sukses. Si gjithmonë jemi të fundit që i zbulojmë disa gjëra.
| Komento
21