• Природен состав
 • Целокупно влијание врз подобрување на здравјето
 • Загарантиран резултат

Apolloss

Чај за сите што сонуваат да го намалат вишокот килограми

 • Ги апсорбира мастите и ги претвора во енергија
 • Ги отстранува токсините од телото
 • Го намалува апетитот и дава енергија
 • Го отстранува вишокот на течности од телото
 • Произведува допамин (хормон за среќа)
Загарантиран резултат на која било возраст

Произведен во САД

Попуст до 50%

4800 MKD
2400 MKD

Уште 30 пакувања со попуст

Apolloss е слатка тајна што им дава енергија и витки тела на познатите личности

Најпопуларниот производ за слабеење помеѓу најголемите ѕвезди во светот!

Марија, нутриционист, советник за здрава исхрана на славните личности, препорачува да пиете чај Apolloss наместо да јадете грицки и/или брза храна. Овој чај го зајакнува метаболизмот, дава енергија за поисполнет живот и корисен е за фигурата. Заменете ги оброците со него до еден месец. Овој период треба да биде доволен за да постигнете импресивни резултати.

 • Мислев дека ќе бидам дебела до крајот на животот! Но, Apolloss ми овозможи нов живот со витко тело!

  Сандра, 28 години

  Личен менаџер

  Apolloss го пиев 29 дена

  Резултат: -14 кг

 • Цел живот носев широка облека, криејќи го своето необликувано тело. Благодарна сум на чајот Apolloss затоа што сега носам само кратки здолништа и имам многу додворувачи!

  Ева, 39 години

  Сметководител

  Apolloss го пиев 37 дена

  Резултат: -12 кг

 • Благодарение на Apolloss, добив рамен стомак за само еден месец! Ова е чудо, а не диета!

  Надица, 24 години

  Администратор

  Apolloss го пиев 31 ден

  Резултат: -17 кг

 • По бременоста, се претворив во издувана жаба... Apolloss ми помогна да ги намалам килограмите. Мојата ќерка повторно има убава мајка!

  Маја, 33 години

  Адвокат

  Apolloss го пиев 92 дена

  Резултат: -28 кг

ВИДЛИВ РЕЗУЛТАТ УШТЕ ОД ПРВИТЕ ДЕНОВИ!

Научниците конечно открија едноставен и практичен метод за губење на килограмите без промена на животниот стил. Ја развија формулата за чајот Apolloss со вкус сличен на добро познатите вкусни чаеви, но којшто содржи природни состојки што активно ги апсорбираат и топат мастите и ги отстрануваат сите токсини од телото. Килограмите се намалуваат, но не и градите. Apolloss го забрзува метаболизмот и го намалува апетитот, при што ви овозможува да губите килограми постепено секоја недела без физичка активност и ограничувања во исхраната.

Произведен во САД

Висококвалитетен состав што ќе ви помогне да ги изгубите килограмите брзо и безбедно!

 • Зелен чај (Camellia sinensis)

  Ја спречува апсорпцијата на 80% од мастите од храната и нивното наталожување во организмот. Обезбедува безбедно разградување, обработување и отстранување на наталожените масти и токсични материи.

 • Лимонова трева (Mellissae folium)

  Го стимулира метаболизмот. Го поттикнува процесот на „самочистење“ на телото т.е. активната обработка на старите масти акумулирани во колковите и стомакот.

 • Коприва (Urticae folium)

  Се разградува и го елиминира вишокот на поткожни масти заедно со целулитот, се бори против свиснувањето на кожата и помага во обликувањето на посакуваното тело по прекумерното губење на килограми.

 • Нане (Menthae piperitae folium)

  Го зголемува нивото на лептин, хормон одговорен за стапката на разградување на телесните масти. Важно е дека нашето тело не може да произведува омега 3, туку може да ја прима само однадвор.

 • Маслиново лист (Oleae folium)

  Го засилува метаболизмот, не дозволува вишокот калории да останат во телото.

Како се пие Apolloss?

 • Додајте чај во чаша или филџан со врела вода.

 • Пијте една до пет шолји на ден или шолја пред секој оброк и шолја пред секој тренинг.

 • Препорачано времетраење на лекувањето – 1 месец

Со Apolloss не само што ќе ослабите, туку и ќе го подмладите целото тело!

 • Ги претвара мастите во енергија, дава виталност
 • Го намалува апетитот и го гаси гладот
 • Го забрзува метаболизмот
 • Го чисти организмот од токсини и вишок течности
 • Произведува допамин (хормон за среќа)

КАКО ПИЕЊЕТО НА APOLLOSS ЌЕ ВИ ГО ПРОМЕНИ ТЕЛОТО

 • Ден 1:

  Ќе забележите дека наутро сте одморени и свежи.

 • Ден 5:

  Вашето тело работи на губење на килограмите, а вие ќе почнете да ги намалувате.

 • Ден 10:

  Расположени сте, килограмите почнуваат да се намалуваат и носите еден број помала облека.

 • Ден 21:

  Телото ви е подмладено, ги намаливте килограмите, а вишокот на килограми го снема.

 • Ден 28:

  Изгубивте многу килограми, носите за неколку броеви помала секси облека и сите лудуваат по вас!

Ефикасноста на чајот е потврдена со резултатите од клиничките испитувања направени во клиниките во Обединетото Кралство, Германија и Австрија.

 • Обединето Кралство

 • Германија

 • Австрија

 • Меѓусекторскиот совет за координација на проблеми со исхраната при Националната академија на науките

Испитувањето опфати 900 луѓе со 10 – 40 кг вишок килограми

 • Намалување на обемот за 11– 16 см

  91%
 • Губење 8 – 16 кг

  99%
 • Исчезнување на киселините и мачнината во стомакот

  100%
 • Подобар сон и зголемена ефикасност при работата

  97%
 • Намалување на едемот и целулитот

  94%

Светска здравствена организација

Сите фази на тестирањето се потврдени од експерти

Светска здравствена организација

Со Apolloss, има само еден чекор до постигнувањето на посакуваните резултати од вашите соништа! Дел од 2350-те приказни од нашите клиенти.

 • Комплетно ја обновив целата гардеробата и што е најважно, имам ново момче!

  Кристина 30 години, Тетово

  Имам само 30 години и до неодамна тежев 80 кг. Имам проблеми со стомакот, диетите многу не ми одговараат. Во нашиот мал град тешко е да се најдат корисни диетални производи. Никогаш не го сакав спортувањето, едноставно не сакав да вежбам. Сепак, сето тоа се смени кога слушнав за Apolloss. Тоа е чај со вкус како мојот омилен чај и треба да се пие два или повеќе пати на ден. Производителот препорачува да пиете и по 1,5 литри вода на ден. Еден месец ги следев сите упатства и моите очекувања беа исполнети! Навистина неверојатно! Комплетно ја обновив целата гардеробата и што е најважно, имам ново момче! Цвеќиња, вечери, вечерни прошетки! Мислев дека никогаш нема да го имам тоа во животот! Размислувам да започнам да го пијам повторно за да го подобрам и одржувам мојот постигнат резултат.

 • Можам да ги облечам пантолоните што ги носев пред првата бременост!

  Надица 30 години, Кичево

  По раѓањето на моето трето дете, никако не можев да се вратам во форма. Дебело стомаче, нозе со целулит... Навистина ми пречеше, но немаше што да направам во врска со тоа. Бидејќи сум мајка на три деца, немав многу слободно време... Диетите не доаѓаа во обзир затоа што сум алергична на сè и сè уште го дојам своето бебе. Затоа не е лесно да се избере вистинската диета. Еден сосед ми кажа дека нејзината братучетка се ослободила од вишокот килограми по породувањето со помош на чајот Apolloss. Во упатствата се наведува дека оваа волшебна напивка ги отстранува мастите од стомакот за еден месец. Искрено, не верував во тоа. Како е можно? Две чаши на ден, без напор, само губите килограми? Како и да е, го разгледав составот, сè е на природна база, а ги прочитав и критиките. Решив да го пробам. Почнав да го пијам. За седум дена, веќе ги почувствував првите промени. Имав повеќе енергија и подобро спиев. Веројатно е случајност, но времето се подобри, па помалите деца можеа да се преселат во нивната соба. После две недели, се качив на вагата и не можев да си поверувам! Сум ослабела! Месецот сè уште не беше завршен, а веќе можев да ги облечам пантолоните што ги носев пред првата бременост! Сопругот стана сексуално поактивен, веројатно го очекуваме и четвртото дете. Сега знам како да се вратам во форма по породувањето, веќе не се плашам од тоа.

 • Вагата не лаже: 18 килограми помалку!

  Марија, 34 години, Битола

  На 27-годишна возраст, активно се грижев за моето тело, изгледав прилично добро и здраво. Како и да е, годините и хормоналните промени си го прават своето. Немав сила или волја да спортувам и држам диети. Морав да ја обновам гардеробата и да купам поголема облека. Потоа, уште поголема облека... Кога повторно требаше да купувам поголема облека, еден пријател ми донесе чај Apolloss и ми рече да го пијам секој ден. Исто така, ми препорача да пијам многу вода. Навистина не верував во резултатите. Замислете го моето изненадување кога после еден месец успеав да ја облечам мојата стара облека! Покрај тоа, се чувствувам силно и полна сум со енергија! Мојата кожа изгледа многу помлада. Не знам дали е Apolloss или случајност, но вагата не лаже! Мислам и дека се подмладив за 10 години!

 • За месец дена се вратив во форма како пред бременоста.

  Емилија, 26 години, Тетово

  По раѓањето, останав со вишок килограми и сало. Покрај тоа, радоста на мајчинството дојде заедно со проширените вени, па поради тоа не можев да одам во теретана. А како би можела да губам килограми без да вежбам? Јадев здраво, но не помагаше. Речиси го имав прифатено својот изглед кога слушнав од мајки на игралиштето како зборуваа за чај за слабеење. Поточно, зборуваа дека е измама затоа што кој би поверувал дека една чаша чај може без напор да ги отстрани мастите. Да ја скратам приказната, решив да го испробам и покрај сè. Не се покајав ни за секунда! За месец дена се вратив во форма како пред бременоста. Сега нарачав и друго пакување, сакам да го подобрам резултатот. Мајките ја гледаат мојата промена со сомнеж, тие не веруваат дека Apolloss ми помогна. Но, се обложувам дека секоја од нив веќе го нарачала.

КАКО РАБОТИМЕ

 • Нарачајте сега и добијте попуст

 • Почекајте повик од нашиот советник и потврдете ги деталите

 • Не плаќате ништо додека не го примите пакетот по пошта или курир

Нема ништо полесно од губење на килограми со Apolloss!

Помогнете му на вашето тело да се ослободи од вишокот килограми!

Произведен во САД

Попуст до 50%

4800 MKD
2400 MKD
 • Ги апсорбира мастите и ги претвора во енергија
 • Ги отстранува токсините од телото
 • Го намалува апетитот и дава енергија
 • Го отстранува вишокот на течности од телото
 • Произведува допамин (хормон за среќа)
 • Природен
  состав
 • Целокупно влијание врз подобрување на здравјето

Уште 30 пакувања со попуст