• Природен состав
 • Целокупно влијание врз подобрување на здравјето
 • Загарантиран резултат

Quick Fit

Капсули за слабеење за намалување до 15 kg месечно. Одржување здрава телесна тежина. Прекумерната тежина никогаш нема да се врати!

 • Ги апсорбира мастите и ги претвора во енергија
 • Ги отстранува токсините од телото
 • Го намалува апетитот и дава енергија
 • Го отстранува вишокот на течности од телото
 • Произведува допамин (хормон за среќа)
Загарантиран резултат на која било возраст

Произведен во САД

Попуст до 50%

4800 MKD 2400 MKD
1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакувања
7200 MKD 3600 MKD
3 пакувања
8520 MKD 4260 MKD
4 пакувања
9600 MKD 4800 MKD

Уште 30 пакувања со попуст

Quick Fit е тајната за слабеење на ѕвездите

Најпопуларниот производ за слабеење помеѓу најголемите ѕвезди во светот!

Марија, познат нутриционист кај ѕвездите, препорачува земање на капсули Quick Fit 1 час по оброкот. Quick Fit го регулира метаболизмот, врши детоксификација и помага при намалување на килограмите. Земајте по 1 капсула секој ден, 1 час после оброкот и за помалку од еден месец ќе станете уште потенки и попривлечни!

 • Мислев дека ќе бидам дебела до крајот на животот! Но, Quick Fit ми овозможи нов живот со витко тело!

  Сандра, 28 години

  Личен менаџер

  Quick Fit го пиев 29 дена

  Резултат: -14 кг

 • Цел живот носев широка облека за да го сокријам дебелото тело. Но, благодарение на капсулите Quick Fit, сега имам мини здолништа во мојата гардероба и нема крај на дружењето со нови момци!

  Ева, 39 години

  Сметководител

  Quick Fit го пиев 37 дена

  Резултат: -12 кг

 • Благодарение на Quick Fit, добив рамен стомак за само еден месец! Ова е чудо, а не диета!

  Надица, 24 години

  Администратор

  Quick Fit го пиев 31 ден

  Резултат: -17 кг

 • По бременоста, се претворив во издувана жаба... Quick Fit ми помогна да ги намалам килограмите. Мојата ќерка повторно има убава мајка!

  Маја, 33 години

  Адвокат

  Quick Fit го пиев 92 дена

  Резултат: -28 кг

ВИДЛИВ РЕЗУЛТАТ УШТЕ ОД ПРВИТЕ ДЕНОВИ!

Научниците конечно најдоа начин за намалување на килограмите без менување на вообичаениот начин на живот. Ги создадоа капсули Quick Fit со Л-Карнитин, Q10 и витамин Е, коишто ги разградуваат маснотиите и ги елиминираат од телото. Освен тоа, Quick Fit го забрзува метаболизмот и го намалува апетитот. Со него, ќе намалувате килограми секоја недела, дури и ако не вежбате и сакате добро да се најадете

Произведен во САД

Висококвалитетен состав што ќе ви помогне да ги изгубите килограмите брзо и безбедно!

 • Q10

  Ја спречува апсорпцијата на 80% од мастите од храната и нивното наталожување во организмот. Обезбедува безбедно разградување, обработување и отстранување на наталожените масти и токсични материи.

 • АЗИСКИ ЖЕНШЕН

  Го стимулира метаболизмот. Го поттикнува процесот на „самочистење“ на телото т.е. активната обработка на старите масти акумулирани во колковите и стомакот.

 • Л-КАРНИТИН

  Се разградува и го елиминира вишокот на поткожни масти заедно со целулитот, се бори против свиснувањето на кожата и помага во обликувањето на посакуваното тело по прекумерното губење на килограми.

 • ЦИНК 15 MG

  Го зголемува нивото на лептин, хормон одговорен за стапката на разградување на телесните масти. Важно е дека нашето тело не може да произведува омега 3, туку може да ја прима само однадвор.

Како се пие Quick Fit?

 • Земајте 1 капсула на ден, 1 час после јадење

 • Aко вежбате, земајте 2 капсули на ден: една од 40 до 60 минути пред тренинг и една непосредно пред тренинг.

 • Препорачано времетраење на лекувањето – 1 месец

Со Quick Fit не само што ќе ослабите, туку и ќе го подмладите целото тело!

 • Ги претвара мастите во енергија, дава виталност
 • Го намалува апетитот и го гаси гладот
 • Го забрзува метаболизмот
 • Го чисти организмот од токсини и вишок течности
 • Произведува допамин (хормон за среќа)

КАКО ПИЕЊЕТО НА QUICK FIT ЌЕ ВИ ГО ПРОМЕНИ ТЕЛОТО

 • Ден 1:

  Ќе забележите дека наутро сте одморени и свежи.

 • Ден 5:

  Вашето тело работи на губење на килограмите, а вие ќе почнете да ги намалувате.

 • Ден 10:

  Расположени сте, килограмите почнуваат да се намалуваат и носите еден број помала облека.

 • Ден 21:

  Телото ви е подмладено, ги намаливте килограмите, а вишокот на килограми го снема.

 • Ден 28:

  Изгубивте многу килограми, носите за неколку броеви помала секси облека и сите лудуваат по вас!

Ефективноста на Quick Fit е потврдена со клиничко тестирање во Македонија, Германија и Австрија.

 • Обединето Кралство

 • Германија

 • Австрија

 • Меѓусекторскиот совет за координација на проблеми со исхраната при Националната академија на науките

Испитувањето опфати 900 луѓе со 10 – 40 кг вишок килограми

 • Намалување на обемот за 11– 16 см

  91%
 • Губење 8 – 16 кг

  99%
 • Исчезнување на киселините и мачнината во стомакот

  100%
 • Подобар сон и зголемена ефикасност при работата

  97%
 • Намалување на едемот и целулитот

  94%

Светска здравствена организација

Сите фази на тестирањето се потврдени од експерти

Светска здравствена организација

Со Quick Fit, има само еден чекор до постигнувањето на посакуваните резултати од вашите соништа! Дел од 2350-те приказни од нашите клиенти.

 • Комплетно ја обновив целата гардеробата и што е најважно, имам ново момче!

  Кристина 30 години, Тетово

  Имам само 30 години и до неодамна тежев 80 kg. Не можам да држам диети поради проблеми со стомакот. Во нашиот град тешко може да се најдат здрави производи. А јас не сакам да се занимавам со спорт. Затоа, кога слушнав за капсулите Quick Fit, веднаш ги купив. Земав 1 капсула на ден. И ослабев за само еден месец! Целосно ја сменив гардеробата. И што е најважно, имам момче! Ми носи цвеќе, честопати одиме на вечера, обожаваме да се шетаме низ градот. Мислев дека тоа никогаш нема да се случи во мојот живот.

 • Можам да ги облечам пантолоните што ги носев пред првата бременост!

  Надица 30 години, Кичево

  По третото породување, не можев да ослабам долго време. Дебел стомак, дебели нозе, бев многу несигурна и не можев да си помогнам. Со три деца, нема време за спорт. Не ми се дозволени диети поради алергии и слично. Мојот сосед ми ги препорача капсулите Quick Fit. Во упатството за употреба пишува дека помагаат да ги намалите килограмите за само еден месец. Отпрвин не верував. Дали е тоа можно? Но, тогаш го проверив составот, ги прочитав рецензиите и решив да ги пробам. Првите резултати беа видливи за само една недела. По 2 недели, се измерив и не можев да им поверувам на моите очи! Сум ослабела неколку килограми! Неполн месец подоцна, веќе облеков панталони што ги носев пред бременоста. Мојот сопруг е воодушевен од моето ново тело. Чувствувам дека наскоро ќе имаме четврто дете! Не ме плаши друга бременост бидејќи сега знам како брзо да се вратам во форма.

 • Вагата не лаже: 18 килограми помалку!

  Марија, 34 години, Битола

  До 27 години активно се грижев за себе и се чувствував одлично. Но, тогаш годините и хормоните си го направија своето. Држењето диети и одењето во теретана ме исцрпуваа. Поради тоа, се здебелив и почнав да купувам еден број поголема облека. Потоа уште поголема. Кога станав огромна, еден пријател ми даде за слабеење Quick Fit и ме советуваше да земам по 1 капсула на ден со вода. И сега, еден месец подоцна, веќе си ја носам старата облека што тогаш ми беше мала. Сега изгледам многу помладо од порано и се чувствувам уште подобро. Изгледам како да сум 10 години помлада. Вагите и огледалото порано беа моите најлоши непријатели, но сега тие ми се најдобри пријатели!

 • За месец дена се вратив во форма како пред бременоста.

  Емилија, 26 години, Тетово

  По породувањето и доењето забележително се здебелив и ми се појавија проширени вени. А поради бебето воопшто не се занимавам со спорт. Се разбира, се обидов да јадам здраво за да ослабам, но немаше никаков резултат. Речиси се тркалав од што бев дебела, но еднаш во парк слушнав за некои капсули за слабеење. Се распрашав и решив да ги пробам. И никогаш не зажалив! За само еден месец, си ја вратив формата што ја имав пред бременоста. Сега порачав уште едно пакување за да ослабам уште малку. Но, никој не ми верува дека ослабев само со Quick Fit!

КАКО РАБОТИМЕ

 • Нарачајте сега и добијте попуст

 • Почекајте повик од нашиот советник и потврдете ги деталите

 • Не плаќате ништо додека не го примите пакетот по пошта или курир

Нема ништо полесно од губење на килограми со Quick Fit!

Помогнете му на вашето тело да се ослободи од вишокот килограми!

Произведен во САД

Попуст до 50%

4800 MKD 2400 MKD
 • Ги апсорбира мастите и ги претвора во енергија
 • Ги отстранува токсините од телото
 • Го намалува апетитот и дава енергија
 • Го отстранува вишокот на течности од телото
 • Произведува допамин (хормон за среќа)
1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакувања
7200 MKD 3600 MKD
3 пакувања
8520 MKD 4260 MKD
4 пакувања
9600 MKD 4800 MKD
 • Природен
  состав
 • Целокупно влијание врз подобрување на здравјето

Уште 30 пакувања со попуст