Category: North Macedonia

Showing all 25 results

 • U Caps

  Капсулите U CAPS имаат уникатна формула, којашто ги прави различни од другите производи достапни на пазарот. Содржат природни и безбедни состојки за здравјето, коишто може да го елиминираат чувството на „затнато“ уво и да ја подобрат острината и гласноста на звуците.

  Read more
 • TestoY Gel

  Третманот со TestoY ќе го направи вашиот пенис тврд во рок од 1 месец. Ќе бидете подготвени да имате секс секогаш, секаде и онолку долго колку што сакате.

  Read more
 • O-Caps-Official

  Food supplement based on beta carotene, vitamin C, zinc and vitamin E. Zinc helps maintain normal vision and protects eye cells from oxidative stress. Ingredients: -Beta Carotene -Vitamin C -Zinc -Vitamin E. Method of use: One or twice a day, use one capsule between meals.

  Read more
 • Гел за проширени вени. Го олеснува притисокот во нозете. Го нормализира протокот на крв во вените изложени на зголемен крвен притисок.

  Read more
 • Quick Fit

  Капсули за слабеење за намалување до 15 kg месечно. Одржување здрава телесна тежина. Прекумерната тежина никогаш нема да се врати!

  Read more
 • Простатитисот е болест што може да ја имате повеќе години и да не знаете дека се развива, уништувајќи го вашето здравје.

  Read more
 • Професионален третман на простатитис – Природен производ кој го спречува и го елиминира аденомот, хроничниот и акутен простатитис.

  Read more
 • ПАПИЛОМИТЕ СЕ ПРЕДИЗВИКАНИ ОД ПАРАЗИТИ ВНАТРЕ ВО ВАШЕТО ТЕЛО! АКО ИМАТЕ ПАПИЛОМИ НА ВРАТОТ, ПОД ПАЗУВИТЕ И НА ДРУГИ МЕСТА – ТОА ЗНАЧИ ДЕКА ПАРАЗИТИТЕ ВЕ ЈАДАТ ОДВНАТРЕ!

  Read more
 • O caps

  Главната причина за лошиот вид е неправилното функционирање на очните мускули!

  Read more
 • Nefro Aktiv

  Проверете да ли имате воспаление и дознајте како да се заштитите.

  Read more
 • АКО СТРАДАТЕ ОД СМРДЛИВИ СТАПАЛА, ЧЕШАЊЕ, ЦРВЕНИЛО НА КОЖАТА НА СТАПАЛАТА ИЛИ ДЕФОРМАЦИЈА НА НОКТИТЕ, ТОГАШ ВИЕ ИМАТЕ ГАБИЧНА ИНФЕКЦИЈА!

  Read more
 • NAUTUBONE е лек што може брзо да ја отстрани болката од остеоартритис и остеохондроза. Исто така, може да го намали грчењето на мускулите и воспалението.

  Read more
 • Павлина Крстиќ: „Јас гарантирам дека секое лице во Скопје заразено со габична инфекција на ноктите ќе може да нарача антифунгално средство со попуст од 50% и ќе престане да ја труе својата крв.“

  Read more
 • Да не беше Lossless, сепак ќе мислев дека опаѓањето на косата е 90 % неповратно. Но, научниците успеаја да направат чудо: да создадат производ кој нема „хемикалии“ и хормони, само билни екстракти и масла, коишто ја запираат алопецијата и го враќаат растот на косата дури и на ќелавите места.

  Read more
 • Возраста не е пречка во животот! 109-годишниот кардиолог ја сподели тајната за долговечноста и одличното здравје

  Read more
 • Купете Hyperdrops по ниска цена. Цена, повратна информација. Нарачајте Hyperdrops сега!

  Read more
 • Голема помош за црниот дроб: единствениот производ што може да го спаси црниот дроб од неизбежното оштетување.

  Read more
 • Заврши ерата на дебелите! Студентката вундеркинд од Скопје ја доби највисоката медицинска награда во земјата за откривањето на методата што помага да ослабите 15 кг за 1 месец без диети, без тешки физички вежби и без јо-јо ефект!

  Read more
 • Јака потенција враќање на сексуалната активност

  Read more
 • Fertili Tea чајот од билки е рецепт за женската моќ Го ублажувавоспалението на матката, јајниците, млечните жлезди. Ја обновувахормоналната рамнотежа и микрофлора.

  Read more
 • Единствената причина за дијабетес е недостатокот на калиум во oрганизмот! Стабилизирањето на шеќерот во крвта и ефикасното лекување на дијабетесот е начин да се спречи болеста и да се избегне смртта.

  Read more
 • Специјалист во одделот за ендокринологија. Лекарка која има спасено илјадници животи. Медицински специјалист за лекување на дијабетесот во Македонија.

  Read more
 • Dermal е првиот целосно природен лек против псоријаза, добиен според методот на американскиот специјалист Џон Пагано. Тој пациентите со псоријаза ги лекува само на природен начин и постигнува неверојатни резултати.
  Read more
 • Deep Inhale

  Спречете респираторни заболувања – Заштитете се од ефектите на активното и пасивното пушење – Поддржете ја нормалната функција на белите дробови

  Read more
 • Чај за сите што сонуваат да го намалат вишокот килограми. Ги апсорбира мастите и ги претвора во енергија. Ги отстранува токсините од телото.

  Read more